Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (Dash), Ethereum Classic (ETC), Terra Classic (LUNC) ve Tether (Avalanche C-Chain - Arc20USDT) Yatırma Çekme İşlemleri Hakkında
Incident Report for BtcTurk
Resolved
Değerli kullanıcılarımız,
Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (Dash), Ethereum Classic (ETC), Terra Classic (LUNC) ve Tether (Avalanche C-Chain - Arc20USDT) yatırma ve çekme işlemleri aktifleştirilmiştir.
Posted Sep 16, 2022 - 17:18 GMT+03:00
Investigating
Değerli kullanıcılarımız,
Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (Dash), Ethereum Classic (ETC), Terra Classic (LUNC) ve Tether (Avalanche C-Chain - Arc20USDT) yatırma ve çekme işlemleri teknik bir aksaklıktan dolayı geçici olarak gerçekleşmemektedir. Teknik ekibimiz konunun en kısa sürede çözümlenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.
Posted Sep 16, 2022 - 16:59 GMT+03:00
This incident affected: Crypto Withdrawal (Bitcoin (BTC), Liquid Bitcoin (L-BTC), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Arc20Tether (USDT), Terra Luna Classic (LUNC)) and Crypto Deposit (Bitcoin (BTC), Liquid Bitcoin (L-BTC), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Arc20Tether (USDT), Terra Luna Classic (LUNC)).